Postitusi: 1238

Neile, kes müüvad interneti keskkonnas

Postitatud: 15-11-2019 21:14

Tere!

Mul juhtus selline asi.
Müüsin interneti keskkonnas käsitöötooteid. Panin ostja soovil Smartpostiga teele. 5 päeva oli möödas ja pakk polnud ikka veel temani jõudnud. Pommitasime pidevalt Smartposti teenidajaid (kuna ostja uuris minult pidevalt), kes ütlesid, et pakk on terminalis, kuid ei tea, miks edasi pole liikunud.
Ostjale ei olnud ühtegi teadet tulnud.
Kui paki postitasime, oli Smartposti automaadis tšekipaber otsas ja seega polnud meil ka mingit koodi, et pakki jälgida.
Ootasime ja helistasime ning helistasime ja ootasime, kuid ei olnud ei infot ega pakki.
Arutasin ostjaga, kuidas probleem lahendada, kui pakk peakski kadunuks jääma. Leidsin mingi info Smartposti kodulehelt, kuid see polnud paljulubav.
Ostja ütles, et kuna ma üritan kodulehte luua, siis tema luges kuskilt, et müüa on vastutav kauba eest nii kaua, kuni see ostjani jõuab.
Ma ei tahtnud nugade peale minna ja ütlesin, et ootab vastuse ära.
Oleksin võinud ka öelda, et kui ta need tooted ostis, ei olnud kodulehest haisugi ja ta ise ütles, et soovib Smartpostiga.

Õnneks pakk tuli siiski välja.

Siit ka küsimus. Soovikski teada, kuidas käituda, kui sinu saadetud asjad lähevad postis kaduma. Kes peab korvama ning mis rolli mängib asjas kodulehel müümine?
Kas kodulehe kaudu müümine teeb minust ärika ning kas sellega hakkavad mulle kehtima mingid äriseadused?

Ette tänades,

Postitatud: 17-07-2021 14:50

Tea Packaging Boxes


We provide quality printing & packaging services all over the globe and specially for UK, producing an extensive range of printed and handwritten materials, from special literature to promotional materials for the most recognized brands you can try our Tea Packaging Boxes.

Postitatud: 20-07-2021 14:19

Custom Mailer Boxes


Excellently designed mailer boxes to be the ideal boxes for giving a decent impression and delivering your products. Get free designing support and free shipping service for awesome <a href="https://packagingprinting.co.uk/custom-mailer-boxes/" rel="follow">custom mailer boxes </a>all over in the UK!

Postitatud: 20-07-2021 14:21


[tsiteeri]Excellently designed mailer boxes to be the ideal boxes for giving a decent impression and delivering your products. Get free designing support and free shipping service for awesome [url=packagingprinting.co.uk/custom-mailer-boxes/]custom mailer boxes[url] all over in the UK![/tsiteeri]
X